pg_basebackup (PostgreSQL) 17 - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: could not open file "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť súbor "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť adresár "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
sk: nebolo možné čítať z adresára "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
sk: nebolo možné vykonať operáciu fsync na súbore "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sk: nebolo možné premenovať súbor "%s" na "%s": %m

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: could not write to file "%s": %m
sk: nebolo možné zapisovať do súboru "%s": %m

en: could not create file "%s": %m
sk: nebolo možné vytvoriť súbor "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
sk: nebolo možné zatvoriť súbor "%s": %m

en: could not create directory "%s": %m
sk: nebolo možné vytvoriť adresár "%s": %m

en: could not set permissions on directory "%s": %m
sk: nebolo možné nastaviť prístupové práva pre adresár "%s": %m

en: Usage:
sk: Použitie:

en:   %s [OPTION]...
sk:   %s [VOĽBY]...

en: 
    General options:
sk: 
    Všeobecné voľby:

en: 
    Connection options:
sk: 
    Voľby pripojenia:

en: could not access directory "%s": %m
sk: nebolo možné pristúpiť k adresáru "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
sk: nebolo možné čítať zo súboru "%s": %m

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte "%s --help" pre detailnejšie informácie.

en: could not create symbolic link "%s": %m
sk: nebolo možné vytvoriť symbolický odkaz "%s": %m

en: 
    Options:
sk: 
    Voľby:

en: Password:
sk: Heslo:
